Про нас

Компанія SV Lux Меблі є виробником стильних сучасних меблів для дому, також офісних, у магазини, аптеки і т.д. Працюємо на меблевому ринку вже 25 років. Наші меблеві вироби виготовляються на сучасному обладнанні провідних італійських та німецьких брендів. Маємо прямі контракти з виробниками меблевих комплектуючих, завдяки чому можемо гарантувати високу якість і стильний дизайн наших виробів.

 

З моменту створення ми працюємо над вдосконаленням виробництва і поліпшенням сервісу для клієнтів. Ми створюємо всі умови для комфортного, легкого і приємного співробітництва! За 25 років плідної праці ми заробили авторитет серед постійних клієнтів і пишаємося цим.

Чому варто вибирати наші меблі

  • У кожен виріб ми вкладаємо душу. У прагненні створити щось унікальне, неповторне ми модернізуємо виробництво, використовуємо інноваційні технології. Наші меблі виходять красивими, та доступними для пересічного покупця.
  • Ми надаємо клієнтам можливість взяти участь в створенні меблів. Таким чином, людина отримує саме такі меблі, які ідеально впишеться в певний інтер’єр.

Ми пропонуємо ідеальні умови для клієнтів – швидке виконання замовлення, бездоганна якість, доступні ціни та гарантія на всі вироби. У нас можна оплатити замовлення частинами, скористатися знижками, акціями і бонусами.

 

Зателефонувати нам Подзвоніть мені